22 Mart 2015 tarihinde yapılacak olan ehliyet sınavının yerleri açıklandı...

...
 

22 Mart ehliyet sınav soruları yayımlandı

...
  22 Mart'ta yapılan ehliyet sınavının sonuçları açıklandı... ...
  22 Ağustos 2015 tarihli sınav için kayıtlar devam etmektedir... ...
 

A2 Sınıfı: 126 TL

B Sınıfı: 381 TL

E Sınıfı: 636 TL

...
HAKKIMIZDA

Ekle
Sil
Sürücü Kursunu hangi kritere göre tercih edersiniz?
 
   

 
 İsmini Gaziantep Üniversitesine olan komşuluğundan alan Üniversite Sürücü Kursu 2000 yılında başladığı sürücü kursu işletmeciliğine 2006 yılı itibariyle Üniversite Sürücü Kursu olarak devam etmektedir.

  Kursumuzda B (otomobil), E (otobüs) ve A2 (motosiklet) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. Son model eğitim araç ve gereçleri ile donatılan sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla "Bilinçli Sürücüler" yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır.

  Sizlerden aldığını sizlere harcayarak koşulsuz  müşteri  memnuniyetini ilke  edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

  Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Üniversite Sürücü Kursu adaylara en son teknolojik imkânlarla eğitim vermeyi kurum olarak kendisine ilke edinmiştir.

  Üniversite Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.

  Son Model Fıat Grande Punto ve Hyundai Getz marka araçlarla akan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp "Bilinçli Sürücü" olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

 

 

    ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | GALERİ | S.S.S. | İLETİŞİM   Üniversite Özel Sürücü Eğitim Tur. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
Güneykent Mah. 216 Nolu Cad. No:18 Şahinbey / GAZİANTEP